Nuspręsti koks talpinimo planas serveryje tau geriausiai tinkamas padės, kai tiksliai žinosi kokia bus tavo svetainė. Pagrindiniai dalykai į ką reikia atkreipti dėmesį yra duomenų bazių skaičius, vieta serveryje ir duomenų srautas. Jeigu kursite paprastą svetainę be jokios turinio valdymo sistemos t.y. be paprasto redagavimo su prisijungimais prie svetainės ar kitaip tariant paprastą HTML svetainę, tuomet Jums užteks ir pačio paprasčiausio plano be jokios duomenų bazės.

Jeigu galvojate kurti svetaintę su turinio valdymo sistema, tuomet pasirinkite planą bent jau su viena duomenų baze, o geriausia su keliomis. Kelios duomenų bazės pravers tuomet jeigu sugalvosite atnaujinti puslapį, tuomet galėsite visus senus duomenis išsaugoti senoje duomenų bazėje.

Vieta serveryje taip pat yra svarbu, ypač jeigu talpinsite didelės raiškos nuotraukas, kurios užima daug vietos. Žinoma, kiekvieną nuotrauką stenkitės optimizuoti taip, kad ji užimtų mažai vietos ir būtų geros kokybės. Optimizuoti galima su Photoshop programa arba su bet kuria programa interente http://optimizilla.com/. Daugiau apie optimizavimą galima pasiskaityti čia

Jeigu kursite internetinę parduotuvę tuomet pirkite su daug vietos ir didelių duomenų srautu.

Taigi nuspręskite koks bus Jūsų puslapis ir tuomet nusipirkitę geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį planą.

Nusipirkę planą gausite prisijungimus prie serverio valdymo pulto.

Sekantis žingsnis bus susikurti duomenų bazę, duomenų bazių vartoją.