Jeigu jau pasiruošei WordPress įrašymui tuomet sekantis žingsnis yra įsirašyti WordPress. Geriausia naudoti virtualų serverį tam dalykui. Tai patarčiau parsisiųsti XAMPP (Windows) arba MAMP (Mac). Žinoma, galima daryti tiesiai ir serveryje.

Visų pirma tai parsisiųskite WordPress turinio valdymo sistemą. Tiesiog Google įrašykite “WordPress download” ir spauskite ant pirmos nuorodos:

Sekantis žingsnis yra parsisiųsti, spauskite dešinėje pusėje mygtuką “Download”:

Kai jau turėsite zip failą savo kompiuteryje tuomet jį išarchyvuokite ir visus failus perkelkite į serverio folderį “public_html” arba “web”. Žinoma, prieš tai prisijunkite prie savo serverio.

Kai jau failai bus perkelti sėkmingai, sekantis žingsnis bus surinkti savo puslapio pavadinima adreso juostoje naršyklėje ir spausti “Enter”.

Atsivers naujas instaliacinis langas:

Pasirinkite kalbą ir spauskite “Tęsti”. Dabar jau prisiminkite savi duomenų bazės pavadinimą, vartotojo vardą ir slaptažodį, juos reikia suvesti į atitinkamus laukus:

Spauskite “Pateikti” ir judėkime toliau. Jeigu duomenis suvedėte teisingai, tuomet sekite kitus žingsnius ir suveskite prisijungimo duomenis prie pačios turinio valdymo sistemos. Suveskite gerą slaptažodį, kad jis būtų stiprus. Spauskite “Įdiegti WordPress” ir jeigu viską padarėte teisingai tuomet jau turite savo puslapį su turinio valdymo sistema.

Prisijunkite prie turinio valdymo sistemos. Adresas turėtų būti toks: jusupuslapiopavadinimas.lt/wp-admin

Suveskite duomenis kuriuos sugalvojote aukščiau ir prisijunkite. Turėtumėte pamatyti tokį vaizdą:

Jeigu norite peržiūrėti savo puslapį tiesiog galite paspausti “Mano puslapis” arba adreso juostoje suveskite savo puslapio pavadinimą.

Jeigu turite klausimų, tuomet tiesiog parašykite man ir aš pasistengsiu Jums padėti.